روشن تاریک

گلکسی اس ۸ دارای فناوری شارژ سه پیچه ای خواهد بود

شارز سریع با سیم و بی سیم مدتی است که به یکی از قابلیتهای گوشی های هوشمند بالارده و پرچمدار تبدیل شده و با استقبال خوبی هم مواجه شده است.همانطور که میدانید برای استفاده از شارژ سریع با سیم از کابل کابل لایتنینگ و یواس‌بی Type-C استفاده می شود.گوگل از نخستین شرکتهایی بود که از فناوری شارژ بی سیم در نکسوس ۴،نکسوس ۵ و تبلت نکسوس ۷ استفاده کرد. هم از دیگر کمپانی های تولید کننده گوشی هوشمند است که از سال ۲۰۱۵ در دو گوشی پرچمدار گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج از یان فناوری استفاده کرده و در گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج هم استفاده کرده است.بدون تردید،این فناوری برای گلکسی اس ۸ هم خواهد بود اما به طور پیشرفته تر.

شارژ بی سیم استفاده شده در گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج از تمام استانداردها پشتیبانی می کند.اخبار تازه منتشر شده نشان می دهد که کمپانی کره ای سامسونگ در گلکسی اس ۸ از سه پیچه استفاده می کند.تعداد پیچه های بیشتر موجب می شود نواحی بیشتری از گوشی شارژ پذیر باشد که در نتیجه آن،کاربر گوشی را با راحتی بیشتری شارژ کردن و دیگر از بابت قرار دادن جای مناسب برروی شارژر،نگران نخواهد بود.

باتوجه به انفجار گلکسی نوت ۷ که مربوط به باتری معیوب بود،این موضوع شارژ بی سیم سه پیچه هم به این موضوع مربوط است و سامسونگ باید حواس خود را جمع کند تا اتفاق نوت ۷ برای هشتمین نسل پرچمداران سری اس رخ ندهد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*