روشن تاریک

کاهش 30 درصدی قیمت اینترنت

، کشور اعلام کرد که ،کاهش 30 درصدی را تجربه خواهد کرد و علاوه بر این کیفیت سرعت اینترنت هم تضمین خواهد شد.در ادامه با تک 24 همراه باشید.

محمد جواد آذری جهرمی،وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن ارائه توضیحاتی درباره نرخ جدید اینترنت ثابت و مصوبه اینترنت غیر حجمی،به ابهاماتی که درباره این مصوبه وجود دارد هم پاسخ داد.او در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام نوشته اشت که نسبت به تعرفه قبلی،حداقل کاهش حدود 30 درصدی را تجربه خواهد کرد.وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن گفت که حتی با وجود مفهوم مصرف منصفانه،بیش از 80 درصد کاربران دیگر نیازی نخواهند داشت که حجم را با پرداخت هزینه اضافی خریداری کنند.

محمد جواد آذری جهرمی اضافه کرد:

سرعت اینترنت خریداری شده باید توسط شرکت‌ها تضمین شود و اشتراک بین تعداد زیاد کاربر در اینجا معنا ندارد. کاربران کمی صبوری کنند تا شرکت‌ها، طرح‌های خود را ارائه کنند. اطمینان می‌دهم که دیدگاه‌های جمع زیادی از مصرف‌کنندگان لحاظ شده است.

او همچنین از کاربران که دیدگاه هایشان را درباره تعرفه های جدید اینترنت ثابت اشتراک گذاری کرده اند،قدردانی کرد و گفت که بعنوان یک شهروند تقاضا دارم که شخصیت شهروندان را در طرح مطالب در نظر بگیریم.

 

 

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*