روشن تاریک

کاهش تعرفه مکالمه،پیامک و اینترنت همراه مشترکین همراه اول در امارات

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، از روز سه شنبه ۸تیرماه، در کشور امارات، تعرفه مکالمه همراه اولی ها ۲۲ درصد و پیامک و اینترنت همراه ۳۳ درصد کاهش می یابد که این رقم کمترین تعرفه در بین اپراتورهاست.

مکالمات دریافتی، داخلی و با ایران و همچنین پیامک های ارسالی،در این طرح که در ادامه طرح های تخفیفی رومینگ بین الملل ارائه شده،  شامل تخفیف مجدد شده است.

طبق این گزارش،در این طرح،تعرفه مکالمات دریافتی، داخلی و با ایران در ازای هر دقیقه ۷۰۰ تومان و تعرفه ارسال پیامک ۳۰۰ تومان و دریافت پیامک در کشور امارات رایگان است. علاوه بر این تعرفه استفاده از یک مگابایت اینترنت هم ۳۰۰ تومان در نظر گرفته شده است.

اپراتور اول تلفن همراه کشور،هم اکنون همراه اول با انعقاد قراردادهایی، به مشترکین خود در ۱۰ کشور عراق، عربستان، امارات، عمان، ترکیه، افغانستان، آذربایجان، قزاقستان، سوئد و کانادا تخفیفات ویژه رومینگ بین الملل عرضه می کند.شایان ذکر است که رومینگ بین الملل اپراتور اول قابل استفاده از طریق ۲۷۱ اپراتور در ۱۱۲ کشور است

مشترکین همراه اول می توانند به پرتال این اپراتور جهت دریافت اطلاعات تعرفه ای رومینگ بین الملل به نشانی www.mci.ir مراجعه و یا نام کشور مورد نظر را به شماره ۸۰۷۰ پیامک نمایند.

 

 

 

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*