روشن تاریک

کاهش تعرفه رومینگ موبایل در ۳۰ کشور

اخیرا،اپراتور به مناسبت بیست و دومین سالروز آغاز به کار تلفن همراه در کشور، اقدام به کاهش تعرفه مکالمه، پیامک و اینترنت همراه مشترکان را در ۳۰ کشور کرده است.اپراتور اول تلفن همراه کشور اعلام کرد:قراردادهای تخفیفی رومینگ همراه اول که پیش از این با ۱۰ کشور منعقد بود، به ۳۰ کشور افزایش یافت. در این طرح که در ادامه طرح های تخفیفی رومینگ بین الملل همراه اول ارائه شده، مکالمات دریافتی، مکالمات داخلی و مکالمه با ایران و همچنین پیامک های ارسالی شامل تخفیف شده است. نرخ تعرفه های تخفیفی تا ۱۱ دی ماه (پایان سال جاری میلادی) معتبر است.

همراه اول در این طرح به مشترکین خود با عقد قرار دادهایی در ۳۰ کشور مانند فرانسه، سوئیس، هلند، اتریش، مجارستان، چک، مالزی، کره جنوبی، ژاپن، عراق، کویت، یونان، مجارستان، عربستان، امارات، عمان، ترکیه، افغانستان، آذربایجان، قزاقستان، سوئد، کانادا و… به ارائه تخفیفات ویژه رومینگ بین الملل می پردازد.علاوه بر این،تعداد کشورهای طرف قرارداد رومینگ اعتباری و تعداد کشورهای طرف قرارداد دیتای رومینگ به ترتیب به ۳۱ و ۲۹ کشور افزایش یافت.رومینگ بین الملل همراه اول امکان استفاده توسط ۲۷۰ اپراتور در ۱۱۲ کشور دارد.

مشترکین همراه اول قادر خواهند بود به منظور دریافت اطلاعات تعرفه ای رومینگ بین الملل،به پایگاه اینترنتی همراه اول به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند.همچنین میتوانند نام کشور مورد نظر را به سامانه پیامک ۸۰۷۰ ارسال کنند.

منبع:مهر

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*