روشن تاریک

پتنت جدید سامسونگ درباره گوشی منطعف می باشد

به تازگی پتنتی از جانب سامسونگ درباره انعطاف پذیر منتشر شده است.این نشان از این دارد که مدیران این کمپانی کره ای در حال توسعه و بهبود نمایشگرهای منطعف می باشند که به سود سامسونگ خواهد بود.

نخستین پتنت نشان از گوشی هوشمند با نمایشگر دو طرفه دارد.این دو صفحه نمایشگر با اهرم قرار گرفته در میان انها میتوانند چرخش داشته باشند.شایعات نشان می دهد که سامسونگ تصمیم به استفاده از شیشه مقاوم تر از گوریلا گلس برای نمایشگر منعطف خود است که با این وجود شاهد تولدی شیشه منعطف هم خواهیم بود که بسیار هیجان انگیز می باشد.

۶۶۶۶

پتنت دیگر هم نشان از طراحی جدید گوشی های هوشمند سامسونگ دارد که از سبک سری گلکسی S در این طراحی استفاده شده است.اما پنل پشت این گوشی مانند گلکسی اس ۵ نئو،دارای طراحی تخت است.طراحی اسپیکر های این طرح همچون گلکسی اس ۵ و گلکسی نوت ۴ است که میتوان پتنت جدید را به نوعی،همان طراحی نوت ۴ یا نوت اج عنوان کرد که در دو طرف نمایشگر،انحنا وجود دارد.

گفتنی است که دکمه هوم و جک ۳٫۵ میلیمتری هم روی این دستگاه خواهد بود.از شایعاتی که اخیرا منتشر شده،این است که سامسونگ قصد تبدیل دکمه فیزیکی هوم به دکمه مجازی و ضمنا حذف درگاه هدفون از گلکسی اس ۸ دارد.

 

 

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*