روشن تاریک

ویدئوی مفهومی گوشی نوکیا 9 با نمایشگر بدون حاشیه

اخیرا ویدئوی مفهومی توسط Concept Creators منتشر شده که نشانگر پرچمدار آینده کمپانی فنلاندی و باسابقه با نام با صفحه نمایشگر بدون حاشیه می باشد. با اینکه کمپانی HMD Global از پرچمدار نوکیا 8 با سخت افزار قدرتمند و خصوصیات بسیار خوب پرده برداری شد،اما بعضی از کاربران بدین علت که این پرچمدار به دیگر محصولات اندرویدی این کمپانی شباهت دارد،انتقاداتی را به سازندگان اعلام کردند.

باتوجه به اینکه تنها چند روز از شروع فروش این اسمارت فون در بعضی از کشورهای منتخب گذشته است،اکنون ویدئوی مفهومی از گوشی نوکیا 9 توسط Concept Creators منتشر شده و توجه علاقمندان را به پرچمدار جدید نوکیا با صفحه نمایشگر بدون حاشیه جلب کرده است.برخلاف نوکیا 8،در کنار صفحه نمایشگر نوکیا 9 تقریبا هیچ گونه حاشیه مشاهده نمی شود.لبه بالای دستگاه هم با انحنای کوچکی طراحی شده است که در ویدئوی این مطلب مشاهده می شود.با اینکه کلید هوم هم در این گوشی مشاهده نمی شود،اما هنوز مطمئن نیستیم که در کدام بخش دستگاه استفاده خواهد شد.

به نظر می آید که نوکیا 9 هم با دوربین اصلی با لنز دوگانه به همراه لنز های کارل زایس عرضه خواهند کرد.خوشبختانه باید بگوییم که خبری از حذف جک 3.5 میلیمتری هدفون در این گوشی نیست و در بخش بالای دستگاه تعبیه خواهد شد.

 

 

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*