روشن تاریک

وزارت ارتباطات و اطلاعیه درباره شایعه اختلال اینترنت در کشور

اختلال در شبکه کشور توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات،مصادف با وفات حضرت آیت الله تکذیب شد.همچنین وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات هم اطلاعیه ای را منتشر کرد و در آن هم به بیان توضیح درباره اخبار اختلال اینترنت پرداخت.رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات،مصادف با پخش شایعات درباره اختلال در شبکه اینترنت کشور،توضیحاتی را بیان کرد.

وی گفت که شایعاتی در پی وفات آیت الله هاشمی رفسنجانی درباره اختلال در شبکه اینترنت کشور بوجود امده است که این شایعات به طور قوی،تکذیب می شود.

رئیس  مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات،محمد رضا فرنقی زاد با اعلام اینکه هیچ اختلالی در شبکه اینترنت کشور مشاهده نمی شود،گفت که شبکه اینترنت برای مدتی،بدلیل حجم بسیار کاربران جهت دریافت اخبار در حالت اشباع می باشد و امکان دارد که کندی هایی هم بدین علت در بعضی مناطق ایجاد شده باشد.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت که احتمال می رود که کندی در منطقه جماران وجود داشته باشد و اپراتورهای تلفن همراه کشور هم،آنتن های سیار را جهت رفع مشکل ارسال می کنند.

منبع:مهر

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*