روشن تاریک

معرفی سری جدید لپ تاپ گیمینگ Alienware در CES 2017

کمپانی بعنوان زیرمجموعه کمپانی در رویداد CES 2017 از سه مدل ۱۳ اینچی،۱۵ اینچی و ۱۷ اینچی جدیدش رونمایی کرده است که سه ۱۷ اینچی دارای مشخصات فنی قدرتمندتری به همراه طراحی جالبی اند.دیگر مدلها دارای بعضی قابلیت های این مدل ۱۷ اینچی اند.

مدل ۱۷ اینچی از قاب آلومینیومی بهره مند است و لولای بین نمایشگر و بدنه هم به طول کامل در پشت قرار ندارد که این شیوه طراحی بدلیل سیستم خنک کننده قدرتمند و مخصوص این لپ تاپ و ضمنا قرارگیری درگاه های بسیار مانند USB/HDMI/Ethernet روی آن می باشد.کاربران بدلیل اینکه گرما از پشت دستگاه خارج می شود،گرمایی را در زمان کار با صفحه کلید احساس نمی کنند.بهبود در انتقال حرارت موجب شده تا این طراحی جدید،بسیار مناسب باشد.

۲۲۲۵۵۶

فضای زیادی در زیر این مدل جهت ورود و خروج هوا تدارک دیده شده که احتمالا بتوانیم سطح آن را با لپ تاپ ۱۱ اینچی یکسان بدانیم.هوا از این محفظه به دستگاه وارد شده و پس از اینکه قطعات را خنک کرده،از پشت آن به بیرون می رود.ضمن پشت دستگاه،این لپ تاپ دارای محفظه هایی در دو طرف دستگاه است تا هوا آسانتر به لپ تاپ وارد شده و ضمنا صدای کمتری را هم بوجود بیاورد.این قابلیت را میتوان برای زمانی مفید دانست که در حال گشت و گذار در اینترنت یا تماشای فیلم هستید.

۹۹

تولید کننده با کمک این سیستم خنک کننده قوی میتواند از پردازنده های گرافیکی ۱۸۰ وات مانند انویدیا ۱۰۸۰ و پردازنده نسل هفتم اینتل Core i7 استفاده نماید.این مدل به طور تمام و کمال مستحکم می باشد و حتی یک ورق فولادی در زیر صفحه کلید قرار دارد تا از صدمه وارد کردن به آن توسط گیمرهای عصبانی با مشت زدن به آن جلوگیری شود.در حقیقت،استفاده از این ورق فولادی موجب می شود کیبورد در سراسر سطح خود،یکنواخت شود.

۲۲۲۲۲۲

۲٫۲ میلیمتر ارتفاع کلید های این کیبورد می باشد که میتوان برای یک لپ تاپ مناسب دانست.این ارتفاع هم بسیار مورد توجه گیمرها است،بدین علت که آنها میخواهند انگشت را روی کلید ها نگه داشته تا برای فشاردادن آنها آمادگی داشته باشند و نمیخواهند کلید دیگری را به اشتباه لمس کنند.

۲۳۲۳

نسخه ۱۷ اینچی این لپ تاپ دارای فناوری ردیابی چشم موسوم به Tobii است که البته امکان سفارش آن برای خریداران وجود دارد.صفحه نمایش لمسی با وضوح تصویر کواد اچ دی و فناوری LCD هم با فناوری G-Sync انویدیا سازگاری دارد که افزایش فریم ریت را موجب می شود.

۱۲۴۵۵۵

در حالیکه مدل ۱۵ اینچی دارای G-Sync به صورت سفارشی است،اما نمیتوان این ویژگی را برای مدل ۱۳ اینچی سفارش داد.کاربر قادر به خرید مدل ۱۳ اینچی با پنل OLED است که به عقیده ما بهتر از فناوری G-Sync می باشد.تمام این سه مدل از ماه حاری به ترتیب با قیمتهای پاییه ۹۹۹، ۱۱۹۹ و ۱۳۴۹ دلار قابل خریداری خواهند بود.

 

 

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*