روشن تاریک

شکایت رئیس سازمان راهداری از اسنپ

در حالیکه از مدتی پیش تذکراتی را در حوزه فناوری برون شهری دریافت کرده بود اما کماکان به فعالیت خود ادامه می دهد و همین موجب شده است که سازمان راهداری از مدیران شکایت کند.

داوود کشاورزیان،رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور که برعلیه مدیران اسنپ شکایت کرده،گفته است که اسنپ باید پیشنهاد حمل و نقل برون شهری را از اپلیکیشن خود حذف کند.

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده در خصوص فعالیت اسنپ در حوزه حمل و نقل جاده ای گفته است که قرار بود پیشنهاد حمل و نقل جاده ای از اپلیکیشن اسنپ حذف گردد،بدین علت که اگر کسی تصمیم بگیرد فعالیت خود را در حمل و نقل جاده ای انجام دهد باید پلاک «ع» داشته باشد.داوود کشاورزان ضمنا اعلام کرده است که رونوشتی در این زمینه به دادستانی ارسال کرده است و دادستانی هم مدیران شرکت اسنپ را به دادگاه احضار کرده است.

 

معاون وزیر راه و شهرسازی اعتقاد دارد که تفاوتی بین ماهیت سفر برون شهری و درون شهری وجود دارد این موضوع که اسنپ وارد حمل و نقل جاده ای شود،به هیچ وجه به صلاح اقتصاد کشور نمی باشد.

او گفت که اسنپ سهم خودروهای شخصی را در بخش حمل و نقل داخل شهری گرفته است و درصورتیکه قرار باشد سهم حمل و نقل برون شهری را هم بگیرد،سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اقدام به پیگیری این موضوع خواهد کرد.

 

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*