روشن تاریک

شروع شرایط فروش ویژه هیوندای سوناتا در آینده نزدیک

متقاضیان خرید هیوندای میتوانند این خودرو را از تاریخ 22 تا 31 خردادماه تا قیمت 193 میلیون و 900 هزار تومان خریداری کنند. اتوماتیک با تجهیزات کامل 2017 به متقاضیان تحویل داده خواهد شد.متقضیان در شرایط خرید نقدی بعد از ثبت نام و پرداخت مبلغ،خودرو را بعد از گذشت یک ماه از تاریخ ثبت نام دریافت خواهند کرد.

متقاضیان در شرایط پیش فروش نقدی سه گزینه خرید در مقابل خود دارند که میتوانند خودرو را در 2، 3 یا 4 مرحله خریداری کنند.باتوجه به تعداد مراحل پرداختی،سود مشارکت از 18 تا 22 درصد و سود انصراف سالیانه هم 14 درصد می باشد.همچنین تخفیف هایی توسط در این شرایط به مشتریان داده خواهد شد.سوناتا 2017 در این شرایط فروش بین شهریور و آبان به متقاضیان تحویل داده می شود و در صورتیکه در تحویل خودرو تاخیر بوجود آید، سود 2.5 درصدی به مشتریان پرداخت خواهد کرد.

مشتریان در شرایط خرید اقساطی هم باید مبلغ 100 میلیون تومان را بعنوان پیش پرداخت در هنگام ثبت نام پرداخت کرده و باقی مانده را در اقساط 12، 24 یا 36 ماهه پرداخت کنند و خودرو را یک ماه پس از ثبت نام دریافت کنند.این را هم باید گفت که سند خودرو در این روش تا هنگام پرداخت تمام اقساط در رهن خواهد بود.متقاضیان خرید این خودرو برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانند به وبسایت کرمان موتور یا نمایندگی های مجاز کرمان موتور در سراسر کشور مراجعه نمایند.

 

 

 

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*