روشن تاریک

سیم کارت های دائمی ایرانسل با ۱۰۰ درصد تخفیف به فروش می رسد

به تازگی،اخباری مبنی بر ارائه ۲۵ الی ۱۰۰ درصد تخفیف در قیمت سیم کارت در طرح ویژه سیم کارت های دائمی اپراتور تلفن همراه منتشر شده است.

سیم کارت های دائمی اپراتور ایرانسل تحت عنوان یا  به همراه شماره انتخابی و در چهار طرح تخفیفی با بسته ترکیبی ویژه هر طرح که شامل خدمات پیامک،اینترنت همراه و مکالمه است به علاقمندان ارائه خواهد شد.

افرادی که تقاضای خرید این سیم کارت های دائمی را دارند،لازم است که با انتخاب هر کدام از ۴ طرح ویژه که در پایگاه اینترنتی رسمی اپراتور ایرانسل قرار دارد،برخوردار از ۲۵ تا ۱۰۰ درصد تخفیف در قیمت سیم کارت ها شوند و بعد از خرید سیم کارت به صورت اینترنتی،آن را در محل مورد نظر خود به صورت رایگان دریافت کنند.

علاوه بر این،قادر به انتخاب اعتبارهای بیشتر از اعتبار اولیه در زمان خرید خواهید بود.این افزایش اعتبار به منظور جلوگیری از یک طرفه شدن خط در زمان دریافت بسته افزایشی است.

بسته های ترکیبی دارای مدت اعتبار دو ماه است.گفتنی است که به مدت زمان یک سال این بسته ها در هر دو ماه یکبار،به طور خودکار تمدید شده و عملیات اضافه شده هزینه آنها در صورتحساب مشترک انجام می شود.

از مزایایی که شامل دارندگان سیم کارت های دائمی یا آی سیم می شود میتوان به مرکز تماس اختصاصی به شماره ۹۰۰، حد اعتبار قابل تغییر و قابل انتخاب توسط مشترک، کارت مالکیت رسمی، رومینگ گسترده مکالمه و دیتا، دریافت صورت‌حساب جزئیات تماس‌های تلفنی در پایان هر دو ماه، امکان مشاهده و کنترل وضعیت حساب از طریق نرم‌افزار «ایرانسل من»، کیفیت استاندارد شبکه و مکالمه، سرویس‌های ارزش افزوده پیشرفته بروز و متنوع و شبکه خدمات فروش و پس از فروش در سراسر کشور اشاره کرد.

منبع:تسنیم

 

 

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*