روشن تاریک

سامسونگ:سری گلکسی اس ۷ ایمن اند

سامسونگ در جواب گزارش های منتشر شده درباره انفجار یک گوشی هوشمند پرچمدار گلکسی اس ۷ در کانادا،بیانیه ای منتشر کرده و به هواداران خود این اطمینان را داده است که هیچ گوشی سری گلکسی اس ۷ از مشکل باتری انفجاری که نظیرش را در گلکسی نوت ۷ دیده بودیم،مبرا می باشد.زمانی که ماجرای انفجار فبلت پرچمدار گلکسی نوت ۷ پایان یافت،تصور می شد که دیگر مشکل انفجار از محصولات سامسونگ رخت بر بسته است.اما انگار اینطور نیست و این انفجارها علاقه بسیاری به این کمپانی کره ای دارند.در هفته هایی که گذشت بازهم بوی انفجار به مشام رسید و این بار نوبت به گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج رسید که نبود گلکسی نوت ۷ را جبران کنند!

در همین راستا و افزایش انتقاد ها به این شرکت کره ای،سامسونگ سرانجام هم پاسخ این شایعات را داد و در اطلاعیه ای به طور رسمی اعلام کرد که گوشی های پرچمدار سری گلکسی اس ۷ امن هستند.

 هیچ گزارشی تاکنون درباره انفجار باتری گوشی‌های پرچمدار سری گلکسی اس ۷ که حداقل ۱۰ میلیون از این دو دستگاه در اختیار کاربران کشور آمریکا قرار دارد منتشر نشده است. البته گزارش هایی در طی چند وقت اخیر در این باره انتشار یافته است که ما صراحتا علت آنها را صدمات خارجی به دستگاه اعلام می‌کنیم.دلیل انفجارها تا هنگامیکه گوشی‌های مورد بحث جمع‌آوری نشده و دقیقا آزمایش نشوند،مشخص نیست.

در هر صورت،آنگونه که به نظر می آید،دو گوشی اس ۷ و اس ۷ اج بدون هیچ مشکلی به بازار ارسال شده اند،با اینکه سوابق نشان می دهد هر گوشی هوشمندی،حتی آیفون های اپل هم امکان دارد در شرایط محتلف منفجر شوند.

یک ماه قبل،سامسونگ بعد از انفجارهای سریالی نوت ۷،اقدام به شروع توقف تولید این گوشی و فراخوانی تمام گلکسی نوت ۷ های معیوب از سراسر دنیا کرد و همین موضوع هم موجب انتشار شایعاتی درباره احتمال وجود چنین مشکلی در گلکسی اس ۷ شده است.

 

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*