روشن تاریک

رونمایی رسمی اپل واچ ۲

در کنفرانسی که ساعاتی پیش به پایان رسید از ساعت هوشمند جدیدش تحت عنوان رونمایی کرده که دارای صفحه نمایشگر مربعی شبیه نسل پیشین خود است و باتری اش تا یک روز دوام خواهد آورد.مقاومت در برابر آب،مهم ترین تغییر این ساعت به مدل های قبلی است.طبق گفته اپل این ساعت تا عمق ۵۰ متری آب سالم می ماند.اپل برای بلندگوهای این ساعت هم راه چاره ای اندیشیده تا آب به  داخل آنها نفوذ نکند.این ساعت همچنین میزان کالری سوزانده شده توسط شما در زمان شنا را می دهد.

۱۲۳

GPS از دیگر قابلیت های افزوده شده به این نسخه است که با این وجود با استفاده از این ردیاب بدون لزوم همراه داشتن آیفون قادر به ثبت فعالیت های ورزشی تان خواهید بود.پردازنده این سری هم ارتقا بافته و از نوع S2 است که دو هسته ای است و بنابر گفته مدیرعامل اپل،تیم کوک تا ۵۰ درصد نسبت به مدل قبلی سریعتر است.

۶۶

گفتنی است که اپل امشب در کنفرانس خود خبر از عرضه بازی پوکمون گو برای اپل واچ داد.این بازی تا انتهای سال جاری میلادی برای این گجت عرضه می شود و علاوه بر این نسخه مخصوص اپل واچ به شما تعداد گام ها و مقدار کالری را که بوسیله این بازی سوزانده اید را نشان می دهد.

همچنین اپل از نسخه مخصوصی از این ساعت با نام پلاس رونمایی کرد که آغاز همکاری رسمی و اپل است.طراحی این ساعت به طور ویژه به منظور دویدن است.

قیمت سری آلومینیومی و اسپورت این ساعت از ۳۶۹ دلار و قیمت نسخه معمولی هم از ۲۶۹ دلار شروع می شود.پیش فروش اپل واچ ۲ از ۹ سپتامبر آغاز می شود و از ۱۳ سپتامبر همزمان با عرضه رسمی سیستم عامل WatchOS 3 به طور رسمی روانه بازار می شود.نسخه نایکی پلاس هم از اکتبر روانه بازار می شود و قیمت آن شبیه مدل های اسپورت اپل واچ ۲ است.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*