روشن تاریک

تعرفه های جدید و غیرحجمی اینترنت پارس آنلاین

تعرفه های جدید سرویس غیرحجمی اینترنت اعلام شده است.این سرویس مبتنی بر مصرف منصفانه و تعرفه مصوب 266 توسط کمیسیون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ارائه گردیده است.

بنابر جدولی که توسط پارس آنلاین منتشر شده،میزان مصرف منصفانه ماهانه اعلام شده برای ترافیک بین الملل می باشد و درصورتیکه کاربر از ترافیک داخلی استفاده کند،تمام بسته های اینترنت پارس آنلاین به صورت نیم بها محاسبه خواهد شد.برای نمونه بسته 16 کگابیت از 100 گیگابایت ترافیک بین الملل برخوردار می باشد که درصورت استفاده از ترافیک داخلی،ترافیک به صورت نیم بها محاسبه می شود و مشترک قادر به دسترسی به ترافیک 200 گیگابایتی خواهد بود.

ضمنا منظور از بسته اینترنت غیرحجمی این است که سرویس اینترنت بعد از پایان میزان حجم منصفانه کاربر،قطع نخواهد شد بلکه سرعت اینترنت به پایین ترین پهنای باند یعنی 128 کیلوبیت کاهش خواهد یافت و مشترک میتواند برای بازگشت به سرعت اولیه،حجم اضافی را خریداری کند.

ترافیک داخلی تمام بسته ها به صورت نیم بها خواهد بود.مالبات بر ارزش افزوده به تمام مبالغ اضافه خواهد شد.تا هنگامیکه ترافیک مصرف منصفانه کاربر پایان نیافته باشد،امکان استفاده از تمام بسته های انرژی پارس آنلاین همچنان وجود خواهد داشت.

سرعت بسته میزان مصرف منصفانه ماهانه قیمت
512 کیلوبیت بر ثانیه 8 گیگابایت 12 هزار و 500 تومان
1 مگابیت بر ثانیه 12 گیگابایت 20 هزار تومان
2 مگابیت بر ثانیه 16 گیگابایت 25 هزار تومان
3 مگابیت بر ثانیه 25 گیگابایت 35 هزار تومان
4 مگابیت بر ثانیه 32 گیگابایت 40 هزار تومان
8 مگابیت بر ثانیه 48 گیگابایت 50 هزار تومان
16 مگابیت بر ثانیه 100 گیگابایت 80 هزار تومان

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*