روشن تاریک

تصمیمات کمیته ارتباطی نوروزی

، و فناوری اطلاعات به هدف کاهش و رفع اختلالات یا مکلات ارتباطی و مخابراتی در سال جدید،مخصوصا در مناطق مسافر پذیرو پر تردد به اعلام مهمترین تصمیمان کمیته ارتباطات نوروزی پرداخت.

واعظی در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام، به تشریح ۸ تصمیم و اولویت کمیته نوروزی حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات پرداخت.

محمود واعظی،از اولویتهای برقراری ارتباطات بدون اختلال در ایام سال نو را شناسایی نقاط پرتردد در هریک از شهرها و جاده های کشور و تقویت آنتن دهی متناسب با ازدحام آن نقطه، پاسخگویی مناسب مراکز پاسخگویی تعیین شده و بررسی و شناسایی نقاط پرحادثه جاده های کشور به منظور پوشش دهی آنتن مناسب دانست.

ابراز کرد:استفاده از آنتن های BTS سیار و توزیع بهینه آن برای پوشش حداکثری در مناطق مختلف و پرتردد، ارسال پیامک تغییر تنظیمات موبایل برای پیشگیری از رومینگ بین المللی در نقاط مرزی، هماهنگی و تعامل مدیران مناطق برای رفع مشکلات ارتباطی و مخابراتی و اطلاع رسانی عمومی درباره تمهیدات نوروزی به مشترکان از جمله تصمیمات اخذ شده از سوی کمیته ارتباطات است.

محمود واعظی ادامه داد: تسریع در پاسخگویی به شکایات دریافتی از سامانه ۱۹۵ و دیگر مراکز پاسخگویی رسمی از دیگر برنامه های مدنظر ستاد نوروزی وزارت ارتباطات است.

منبع:مهر

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*