روشن تاریک

تصاویر نمونه های اولیه شیائومی می میکس 3 منتشر شد

چند وقتی است که کمپانی های فعال در حوزه تولید گوشی هوشمند،از صفحه نمایشگر با حاشیه اندک در محصولات خود استفاده می کنند و میتوان شروع این کار را از سال 2017 عنوان کرد. هم یکی از این کمپانی ها است که برای نخستین بار گوشی می میکس را با طراحی بدون حاشیه به بازار عرضه کرد و مدتی پیش هم دومین نسل می میکس به بازار ارسال شد.به طور حتم طرفداران این برند چینی چشم به راه سومین نسل می میکس هستند.

تصاویر یاز نمونه های اولیه گوشی هوشمند شیائومی در وبسایت ویبو (Weibo) انتشار یافته است.تصور می شد که حاشیه های کمتر خواهد شد،اما به نظر می آید که این تصاویر،بعد جدید گوشی های هوشمند با نمایشگر بدون حاشیه را نشان می دهد.این گوشی به همراه سه طراحی مختلف در پشت دستگاه ارائه شده است.این نمونه تصاویر تاییدی بر وجود طراحی ثانویه در پنل پشت دستگاه است.

از نمایشگر بدون حاشیه در طراحی قبلی این سری استافده شده بود که اکنون در سری جدید می میکس،طراحی بدون حاشیه قسمت بالای نمایشگر هم مشاهده می شود.همانطور که مشاهده می شود،امکان مشاهده حاشیه ها وجود ندارد،به نحوی که انگار وجود ندارند.البته برای مطمئن شدن از اینکه شیائومی موفق به تولید اولین گشی هوشمن کاملا بدون حاشیه شده است یا خیر باید تا سال آینده میلادی صبر کنیم.

 

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*