روشن تاریک

تاریخ رونمایی گوشی بدون حاشیه آنر مشخص شد

باتوجه به اینکه ()بعنوان برند زیرمجموعه کمپانی چینی از گوشی آنر 7 ایکس و به همراه آن از تبلت آنر واترپلی رونمایی کرده است،به تازگی تاریخ رونمایی گوشی بدون حاشیه آنر به لطف انتشار تصویر دعوت نامه آن به طور رسمی مشخص شده است.در ادامه با تک 24 همراه باشید.

بنابراین،گوشی هوشمند بدون حاشیه آنر در تاریخ 5 دسامبر(14 آذر)به طور رسمی رونمایی خواهد شد.همچنین در این تصویر، شعار “Max your view” به منظور به حداکثر رساندن دید هم قابل مشاهده است که میتوانیم آن را با حاشیه های اندک صفحه نمایشگر این فبلت مرتبط بدانیم.برچسب نوشته شده در پایین دعوتنامه هم نشانگر دوربین با لنز دوگانه و سیستم هوش مصنوعی می باشد که بنابراین انتظار می رود از پردازنده پرچمدار هواوی موسوم به کایرین 970 در این گوشی استفاده شود.

متاسفانه اطلاعات دیگری درباره این گوشی منتشر نشده است،اما احتمال می رود که چشم بادامی ها از آنر نوت 9 که اولین نسل آن در سپتامبر سال گذشته میلادی رونمایی شد،پرده برداری کنند.بعضی منابع هم روایت از رونمایی پرچمدار جدید هواوی،یعنی آنر 10 می کنند.امکان دارد در رویداد لندن شاهد رونمایی از هر دوی این گوشی ها باشیم،بدین علت که دو گوشی در تصویر دعوتنامه مشاهده می شود

متاسفانه اطلاعات چندانی در رابطه با این محصول جدید در دست نیست، اما این احتمال وجود دارد چینی‌ها از آنر نوت 9 که نسل قبلی آن سپتامبر 2016 معرفی شد، رونمایی کنند. از طرفی، برخی منابع از معرفی پرچمدار جدید این شرکت یعنی آنر 10 صحبت می‌کنند. هرچند اگر خیلی خوش‌شانس باشیم، ممکن است هر دو این گوشی های هوشمند در رویداد لندن پیش روی علاقه‌مندان قرار گیرند چرا که دو گوشی در تصویر ضمیمه‌شده دیده می‌شود.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*