روشن تاریک

برداشته شد:محدودیت سرعت اینترنت همراه اول

اپراتور به منظور محترم شمردن نظرات مشترکانش با برداشتن محدودیت سرعت،به ارائه بسته جدید اینترنت پرداخته است.از پیش،محدودیت سرعت بسته های آلفا+ این اپراتور،۸ مگابیت بر ثانیه بود.

با درنظر داشنت توسعه پوشش،ارتقای کیفیت و ظرفیت شبکه همراه اول از این پس، بدون تغییر در قیمت بسته‌های آلفا+ محدودیت سرعت ۸ مگاببت بر ثانیه برداشته خواهد شد و مشترکان با خرید این بسته‌‌ها قادر به استفاده از سرعت بدون مرز خواهند بود.

درهمین راستا و به منظور ارتقای تجربه مشترکان، بسته‌‌ی آلفا ماهانه به انتخاب مشترک با یک بسته ماهانه‌ بدون محدودیت سرعت جایگزین خواهد شد.از دیگر سو، مشترکانی که درحال حاضر بسته آلفا ماهانه دارند، پیش از پایان زمان یا حجم بسته، پیامی برای انتخاب  بسته‌ی جایگزین دریافت خواهند کرد که با پاسخ به آن،می‌توانند بسته‌ی دلخواه‌خود را انتخاب کنند.بسته‌ی پیش‌فرض جایگزین، آلفا+ ۲ گیگابایتی (۱ گیگابایت روزانه + ۱ گیگابایت شبانه) محدودیت سرعت ندارد.

علاوه بر این مشترکینی که نیاز به حجم بیشتری دارند می‌توانند با ارسال کد بسته‌ی مورد نظر، بسته‌ی دلخواه خود را انتخاب کرده تا بسته‌ی مذکور رزرو شده و پس از پایان بسته‌ی فعلی، برایشان فعال گردد.

بر همین اساس،همراه اول یک بسته جدید تحت عنوان «بسته چهار گیگابایتی (۲ گیگابایت روزانه + ۲ گیگابایت شبانه) ویژه با شرایط ارائه کرده است که برای مشترکان وفادار،دارای تحفیف می باشد.

این بسته آلفا+ دارای قیمت واقعی ۱۵ هزار تومان است که برای مدت محدود با ارزش ۱۲ هزار تومان ارائه خواهد شد.

 

منبع:همراه اول

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*