روشن تاریک

بحران گلکسی نوت ۷، فرصتی برای تفکر و بازنگری در سامسونگ ایجاد کرد

(Kwon Oh-hyun)، گفته است که بحران گلکسی نوت ۷ به سامسونگ فرصت داده تا به خود فکر کند.او این بحران را فرصتی برای تفکر و بزانگری در سامسونگ دانست.اعتفاد او بر این ست که مشکلاتی که برای سامسونگ پیش آمده،این کمپانی را به یک بازنگری در فعالیت خود وادار کرده تا دیگر این چنین اتفاقات رخ ندهد.این رویدادها فرصتی برای فکر کردن و تجدید نظر به سامسونگ داده است.

او ضمن اینکه مدیرعامل سامسونگ است در سال ۲۰۱۲ به طور رسمی توسط هیات مدیره شرکت بعنوان مدیر ارشد اجرایی سامسونگ الکترونیکس برگزیده شد.وان او هیون که از سال ۱۹۸۵ در حوزه صنایع نیمه هادی در سامسونگ الکترونیکس به کار مشغول است،در پیشرفت سریع سامسونگ در صنعت نیمه هادی ها نقشی بسیار کلیدی داشته است.

او که دارای مدرک لیساسنس مهندسی برق از دانشگاه ملی سئول،فوق لیسانس مهندسی برق از موسسه علوم و فناوری های پیشرفته کره و دکترای مهندسی برق از دانشگاه استنفورد است،این گفته ها را در جریان سخنرانی اش در چهل و هفتمین سالگرد سامسونگ الکترونیکس بیان کرد.

او در این سخنرانی تاکید بر نظارت داخلی دقیق به منظور بهبود عملیات مدیریت بحران شرکت کرد.با اینکه او به طور مستقیم به گلکسی نوت ۷ اشاره نکرده،اما بر این موضوع تاکید داشت که این بحران امکان فکر کردن و بازنگری در فعالیت ها را به سامسونگ داد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*