روشن تاریک

ایرانسل در نمایشگاه کتاب

بنابر گزارش روابط عمومی ، بازدیدکنندگان از می‌توانند با مراجعه به غرفه ایرانسل در مقابل سالن ناشران دانشگاهی، با ارائه کارت ملی خود نسبت به تعویض رایگان سیم‌کارت معمولی با سیم‌کارت یوسیم با قابلیت اتصال به نسل چهارم اینترنت همراه (۴G/LTE) اقدام کنند. همچنین پیش‌فروش مودم‌های ۳G و ۴G ایرانسل نیز در این غرفه انجام می‌شود.

طبق این گزارش،بازدیدکنندگان نمایشگاه همچنین قادر خواهند بود با حضور در غرفه ایرانسل،با نرم‌افزارهای کاربردی ایرانسل برپایه فناوری نسل سوم و چهارم اینترنت همراه آشنا شوند.این نرم افزارها از قبیل نرم‌افزار کاربردی آموزش همراه با عنوان تجاری «دانا»، کتابخانه مجازی ایرانسل با عنوان «کتابخوان»، نرم‌افزار مدیریت یکپارچه حساب ایرانسلی با عنوان «ایرانسل من»، فروشگاه نرم‌افزارهای کاربردی با عنوان «چارخونه»، نرم‌افزار کاربردی خرید بلیت با عنوان «گیشه» و غیره هستند.

بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران صبح روز سه‌شنبه ۱۴ اردیبهشت ۹۵ با سخنرانی رئیس جمهور،دکتر حسن روحانی افتتاح گردید. این دوره از نمایشگاه با شعار «فردا برای خواندن دیر است…» از ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب واقع در بزرگراه خلیج فارس، روبه‌روی حرم مطهر امام خمینی (ره) برپا است.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*