روشن تاریک

ایرانسل مودم وایمکس را به رایگان با TD-LTE تعویض می کند

بنابر اعلام اپراتور دوم تلفن همراه کشور،مودم کاربران به طور رایگان با مودم تعویض می شود تا کاربران ایرانسلی از سرعت بالا و فواید اینرتنت ثابت نسل چهارم استفادهکنند.

کاربران وایمکس میتوانند به وبسایت shop.irancell.ir، فروشگاه‌ها،مراکز ارتباطی، دفاتر فروش و شماره تماس ۶۰۰ از خطوط (یا شماره ۰۹۳۶۶۰۰۰۰۰۰ از دیگر خطوط)به تعویض مودم وایمکس خود به TD-LTE بپردازند.بدین منظور لازم است که شناسه کاربری وایمکس و آدرس مک مودم وایمکس خود را در اختیار داشته باشید تا در مراحل ثبت نام و تعویض از آن استفاده گردد.

شماره شناسه کاربری مشترکین وایمکس ایرانسل به صورت پیامک یا ایمیل برای کاربران وایمکس اپراتور ایرانسل فرستاده شده است و کاربرانی که به شماره شناسه کاربری خود دسترسی ندارند میتوانند به تاریخچه سرویس ایمیل یا پیامک خود مراجعه نمایند.گفتنی است که آدرس مک مودم روی بدنه و بسته بندی دستگاه قرار گرفته است.

ضمنا به همراه تعویض رایگان مودم وایمکس با مودم نسل چهارم ثابت TD-LTE،بسته سه ماهه ۱۵ گیگابایتی که ۱۰ گیگابایت ۲۴ ساعته و ۵ گیگابایت شبانه (۲ تا ۸ صبح) را شامل می شود هم ارائه شده است.

بعد از پایان پروسه تعویض مودم و کاربری،تمام اعتبار باقی مانده مشترکین وایمکس به سرویس TD-LTE انتقال خواهد یافت تا کاربران بتوانند از اعتبار باقی مانده خود به آسانی بهره ببرند.

 

 

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*