روشن تاریک

ایرانسل و تخفیف پنجاه درصدی مکالمه به مناسبت قهرمانی استقلال خوزستان

به گزارش روابط عمومی ، در پایان پانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران، جام خلیج فارس، تیم فوتبال استقلال خوزستان به مقام قهرمانی دست یافت. به همین مناسبت به عنوان حامی لیگ برتر فوتبال ایران هدیه تخفیف ۵۰ درصدی مکالمه را برای خوزستانی‌ها در نظر گرفته است.

بر همین اساس، مشترکین ایرانسل ساکن استان خوزستان می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۱۳۵*۱* (ستاره ۱۳۵ ستاره ۱ مربع) به جزیره هوشمند ایرانسل ملحق شده و از ساعت ۲۱ جمعه ۲۴ اردیبهشت ۹۴ تا ساعت ۹ صبح شنبه ۲۵ اردیبهشت از ۵۰ درصد تخفیف در مکالمه برخوردار شوند.

طبق این گزارش، «جزیره هوشمند» طرح تخفیفی ایرانسل برای مشترکان دائمی و اعتباری می باشد که مشترکان می‌توانند با ملحق شدن به آن در زمان‌ها و مکان‌های مختلف از تخفیف‌های ویژه و خاص استفاده کنند.

بهره گیری از جزیره هوشمند تنها در صورتی ممکن است که مشترک عضو طرح پایه ثانیه‌ای باشد. علاوه بر این در صورت عضویت در هر طرح تعرفه‌ای دیگر، قادر به فعال‌سازی جزیره هوشمند نخواهید بود.

همچنین در حالی که مشترک، سیستم پخش سلولی (Cell Broadcast) را فعال کرده باشد، میزان تخفیف در ساعات و مکان‌های مختلف به طور خودکار روی صفحه نمایشگر گوشی او به نمایش در خواهد آمد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*