روشن تاریک

همراه اول و جذب ۲٫۵ میلیون مشترک جدید از ابتدای سال

مدیرعامل با اشاره به جذب ۲.۵ میلیون مشترک از ابتدای سال ۹۵ تا کنون گفت که این اپراتور مبلغ ۵ هزار و ۱۶۵ میلیارد تومان در سال ۹۴ به عنوان سود و مالیات به دولت پرداخت کرده است.

به مناسبت ۲۲ ساله شدن شبکه‌ی اپراور اول تلفن همراه کشور ابراز کرد:امسال پنجمین سال راهبرد همراه اول بود که توانستیم به آنچه می‌خواستیم دست یابیم.

وی بیان کرد:٢.۵ میلیون مشترک جدید از اول سال ٩۵ جذب همراه اول شدند که این نشان از اعتماد مشترکان به ما است. هم اکنون ۵٩ درصد سهم بازار در اختیار همراه اول بوده، در حالی که ضریب نفوذ تلفن همراه در کشور ٧٨.۵ درصد است.

او اضافه کرد:‌تا امروز ٣٠٠ هزار سیم‌کارت دانش آموزی ارائه دادیم و در کنار آن سیم‌کارت درسا را با تخفیف ٢٠ درصدی در اینترنت داخلی ارائه می‌دهیم.

مدیرعامل همراه اول در زمینه پوشش دهی همراه اول تشریح کرد:تا به امروز ١٠٠ درصد پوشش شهری، ٩۶.۵ درصد پوشش جمعیتی کل کشور و ٨۶.٩ درصد پوشش جمعیتی داشته‌ایم. حدود ٢٨٠ هزار مشترک ایرانسل و حدود ٧٠٠ هزار مشترک رایتل از طریق رومینگ ملی به شبکه‌ی همراه اول متصل شده‌اند.

طبق گفته وحید صدوقی،همراه اول هم اکنون،پوشش نسل سوم یا نسل چهارم را در ١٠۵۶ شهر و دهستان دارد.

وی اظهار داشت:همراه اول در سال ۹۴ مبلغ ۵ هزار و ١۶۵ میلیارد تومان به عنوان سود و انواع مالیات و عوارض به خزانه دولت پرداخت کرده است.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*