روشن تاریک

انتشار پنجمین نسخه بتا IOS 10.2

به تازگی نسخه پنجم آزمایشی IOS 10.2 را برای کاربران انتشار داده است.گفتنی است که این آپدیت،همزمان برای برنامه نویسان و توسعه دهندگان هم در دسترس قرار گرفت.

در این آپدیت،تغییرات گسترده و مهمی دیده نمی شود.اما برخی از مشکلات و باگ های نسخه چهارم بتای IOS 10.2 همچون پاک شدن محتوای اپلیکیشن TV بوسیله برخی از نسخه های آی تونز یا خارج شدن ناگهانی از این اپلیکیشن در زمان استفاده از آیپاد تاچ رفع شده است.

البته در نسخه ۱۰٫۲ همچنان شامل مشکل بازگردانی اپلیکیشن تلویزیون درصورت پاک شدن هستیم.ضمنا سیستم سیستم درخواست کمک تازه‌ی اپل موسوم به SOS که پیشتر برای اپل واچ انتشار یافته بود و در نسخه دوم بتا آی‌او‌اس ۱۰.۲ هم شاهد این سیستم بودیم،همچنان در کشور هند در دسترس می باشد.

درصورتیکه عضو Beta Program اپل شده اید،هم اکنون میتوانید این نسخه را به صورت OTA دریافت کنیددرصورتیکه عضو هم نیستید،میتوانید با مراجعه به این لینک مراحل ثبت نام را انجام دهید.درصورتیکه شما حوصله دانلود تک تک نسخه های آزمایشی را ندارید،بهتر است صبر کنید تا نسخه نهایی IOS 10.2 انتشار یابد که قاعدتا تا چند هفته آتی انتشار خواهد یافت.

منبع venturebeat

 

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*