روشن تاریک

انتشار نسخه کانسپت اندروید نوقا برای سونی اکسپریا ایکس

در ماه پیش بود که برنامه اش را جهت انتشار نسخه نوقا سیستم عامل اندروید انتشار داد. در این برنامه کفته بود که نخستین شرکت بعد از گوگل است که آپدیت نوقا را برای دستگاه هایش انتشار می دهد،با وجود اینکه این آپدیت هم اکنون برای بیش تر گوشی های هوشمند انتشار نیافته،اما انگار این کمپانی ژاپنی به هدفش بسیار نزدیک شده است.این شرکت به تازگی نسخه کانسپت را برای گوشی انتشار داده است.

این را هم باید توجه داشت که این آپدیت در بیلد “Concept”می باشد که تنها کاربرانی که اپلیکیشن Concept Installet را از گوگل پلی دانلود و نصب کرده باشند میتوانند آن را دریافت کنند.این را هم باید گفت که این نسخه به صورت آزمایشی است که امکان دارد تا انتشار نسخه نهایی از مشکلاتی برخوردار باشد.

سونی در این نسخه از سیستم عامل اندروید نوقا ضمن چند تغییرات پیش فرض،چند ویژگی جدید را هم افزوده است،مانند اضافه شدن گزینه جدید به منوی پاور.سونی ضمنا تایید کرده است که به این نسخه از اندروید،پشتیبانی از ریموت پلی استیشن ۴ را افزوده است.اما فعلا DualShock پشتیبانی نمی شود،البته امکان دارد قابلیت پشتیبانی از ریموت پلی استیشن ۴ با انتشار نسخه نهایی اضافه گردد.

راه اندازی سریعتر دوربین از دیگر تغییرات جزئی این نسخه از اندروید می باشد.چیز دیگری که به همراه این بروزرسانی منتشر می شود،تازه ترین وصله امنیتی گوگل می باشد که در ماه دسامبر انتشار یافته است.احتمال می رود نسخه اصلی اندروید نوقا گوگل در آینده نزدیک برای گوشی اکسپریا ایکس انتشار یابد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*