روشن تاریک

انتشار نخستین تصویر واقعی آیفون ۷ با دوربین دوگانه

اخیرا تصویری از جانب چینی ها انتشار یافته است که نمایانگر گوشی آیفون ۷ به طور واقعی است.اینطور که به نظر می رسد از این دوربین دوگانه در قسمت پشت این گوشی بهره گرفته شده است و اثری از خطوط مربوط به آنتن که شکل نامطلوبی داشت،نیست.

۱۸۹۸۹۸

در قسمت تحتانی این گوشی هم سوکت اسمارت کانکتور را می بینیم که نظیر آن را در تبلت آیپد پرو دیده بودیم که به منظور اتصال اسمارت کیبورد یا صفحه کلید هوشمند به این تبلت ۱۲٫۹ اینچی بهره گرفته می شد.انگار این سوکت در آیفون ۷ به غیر از این کاربرد،استفاده های دیگری هم دارد و امکان می رود که خصوصیت Continuum-esque توسط اپل برای این گوشی هوشمند تدارک دیده باشد.

۸۵۵۶۶۶۶۶

البته تمام این خصوصیات و اطلاعات در شکل شایعه هستند و این احتمال وجود دارد که در نسخه اصلی،این چنین خصوصیاتی را مشاهده نکنیم.در قسمت جلوی آیفون ۷ شاهد حذف دکمه سخت افزاری HOME یا خانه هستیم و شاید حسگر اثر انگشت با کلید خانه ادغام شده باشد.همچنین خبر حذف جک ۳٫۵ میلی متری هدفون این گوشی هم مدتی است که انتشار یافته است.

منتظر رونمایی دو برادر آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس تا ماه سپتامبر سال جاری نباشید.اما در دوم فروردین گوشی آیفون SE رونمایی خواهد شد.

 

 

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*