روشن تاریک

ال جی V30 میتواند چهره و صدای کاربر را تشخیص دهد

کمپانی کره ای تنها چند روز پس از لورفتن مشخصات سخت افزاری پرچمدار V30،بعضی از خصوصیات نرم افزاری این دستگاه را منتشر کرده است. در این گوشی رابط کاربری UX 6.0 پلاس استفاده خواهد کرد.باتوجه به اینکه پیشتر مطلع شده بودیم که این گوشی برخلاف دو گوشی نسل قبلی اش با نام V10 و V20 که با صفحه نمایشگر دوم در بالای صفحه نمایشگر دستگاه بودند،بدون این نمایشگر می باشد، گفته است که V30 دارای یک نوار شناور می باشد.

این نوار که نیمه شفاف می باشد به منظور دسترسی به بعضی عملکردها استفاده می شود.اگر به این نوار نیاز نداشته باشید،نمیتوانید آن را کوچک کنید.ویژگی بعدی به صفحه نمایشگر همیشه روشن مربوط می باشد که این کمپانی گفته است علاوه بر نمایش ساعت میتوان در آن از ابزارهایی مانند پخش کننده موسیقی یا تصویر در آن استفاده کرد.

اکنون برویم سراغ قابلیت های امنیتی .ال جی گفته است که این گوشی پرچمدار میتواند چهره کاربر را تشخیص دهد و توسط آن قفل دستگاه را بازگشایی کند.ضمنا قابلیت تشخیص صدای این گوشی هم میتواند با بهره گیری از صدای کاربر و کلمات کلیدی که خودکار ساخته می شوند،قفل گوشی را باز کند.ال جی گفته است که میتوان اقدام به شخصی سازی ویبره دستگاه را باتوجه به زنگ در نظر گرفته شده برای آن کرد.

 

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*