روشن تاریک

احتمال معرفی اچ تی سی U12 با صفحه نمایشگر 4K و دوربین دوگانه

با اینکه مدت زیادی تا رونمایی کمپانی تایوانی از پرچمدار آینده اش باقی مانده،اما شایعات مربوط به این پرچمدار با نام U12 در بیشتر وبسایت های فناوری مشاهده می شود.در تازه ترین شایعات آمده است که احتمال رونمایی U12 با صفحه نمایشگر 4K و دوربین با لنز دوگانه وجود خواهد داشت.

از زمانیکه گوگل اقدام به خرید تیم طراحی این کمپانی تایوانی کرد،زمان زیادی نمی گذرد.این موضوع موجب ایجاد پیچیدپی در برنامه ریزی های اچ تی سی شده است.همانطور که اطلاع دارید،مدتی است که کمپانی های تولیدکننده گوشی هوشمند از نمایشگر کم حاشیه در محصولات خود استفاده می کنند و اچ تی سی هم تصمیم به استفاده از این نوع نمایشگر گرفته است.

گزارشات جدید نشان می دهد که از نمایشگر کم حاشیه با رزولوشن تصویری 4K در پرچمدار آینده تایوانی ها استفاده خواهد شد.بعد از گوشی اچ تی سی M8 تاکنون دیگر این شرکت از دوربین دوگانه در محصولات خود استفاده نکرده است اما به نظر می آید که قرار است در پرچمدار بعدی تایوانی ها از این نوع دوربین استفاده شود.

این دستگاه دارای بدنه از جنس شیشه است و احتمالا در این گوشی خبری از جک 3.5 میلیمتری هدفون نخواهد بود.با این وجود این تنها اطلاعاتی است که تاکنون در این زمینه وجود دارد و باید منتظر اخبار بیشتر و مطمئن تر باشیم.

 

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*