روشن تاریک

اجرای طرح مکالمه رایگان ۵۵+۵ همراه اول در ماه رمضان

بعنوان اپراتور اول تلفن همراه در ماه مبارک امسال هم مانند سال های قبل به اجرای طرح تماس رایگان درون شبکه ۵+۵۵ می پردازد.طبق اعلام ،بهره گیری از این طرح در مدت مشخص و به طور رایگان انجام خواهد گرفت.در ادامه با تک ۲۴ همراه باشید.

در ماه مبارک رمضان امسال هم این امکان برای همراه اولی ها وجود دارد تا با ثبت نام در طرح ۵۵+۵ در هر تماس داخل شبکه خود بعد از گذشت ۵ دقیقه مکالمه،۵۵ دقیقه بعدی را رایگان صحبت کنند.باتوجه به استقبال مشترکان همراه اول از این طرح در سال های پیش،این طرح در رمضان امسال هم اجرایی می شود.

طبق این طرح،مشترکان با ثبت نام رایگان در طول ماه مبارک رمضان امسال در تمام ساعات شبانه روز در هر تماس داخل شبکه که شامل همراه اول و تلفن ثابت است،بعد از گذشت ۵ دقیقه تماس بنابر تعرفه،دقایق بعدی را تا حداکثر ۵۵ دقیقه در همان تماس،به رایگان صحبت کنند.گفتنی است که امکان استفاده از تخفیف ۵۵+۵ در حالت جابجایی در شبکه روستایی و دیگر اپراتور ها وجود ندارد.این طرح از ۱۸ خرداد تا ۱۵ تیرماه سال جاری اجرا می شود و درصورت فعالسازی طرح،امکان استفاده توسط تمام مشترکین فعال دائمی و اعتباری وجود دارد.

مشترکین همراه اول میتوانند از بامداد نخستین روز ماه مبارک رمضان(۱۸ خرداد)،با ارسال عدد ۱ انگلیسی به شماره ۸۰۵۵ یا شماره گیری کد دستوری #۴۵۱*۱۰* به ثبت نام در این طرح بپردازند.

 

 

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*